Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem, widziałem, dostałem Skoro w regulaminie było, że uczestnicy winni dostać plecaki + kijki, a po finale mieli wybór "albo-albo", a na pytanie "przecież miałobyś "to i to", uzyskaliśmy odp. zmiana regulaminu (patrz pkt taki i taki = organizator w każdym momencie może zmienić regulamin),. Ponadto wszyscy finaliści czekali na nagrody w UG Rybczewice (pokój na 1 piętrze) i jak osoby z pierszej "10" usłyszały, że winny zapłacić podatek, to połowa zrezygnowała-byłem, widziałem, słyszałem
Słyszałem, ale nie dosłyszałem i pisze trzy po trzy. Wszyscy otrzymali nagrody. Jeśli Pan nie dosłyszał proszę udac się do organizatora i poprosić o wgląd do dokumentacji i nie podawac prawdziwych informacji. Każdy gracz znał regulamin i go zakceptował. W regulaminie jest :" Nagrodami dla pozostałych uczestników Gry będą nagrody rzeczowe w postaci plecaków i kijków nordic wal king ufundowane przez Organizatora, które zostaną rozlosowane podczas imprezy".   99% organizatorów tego typu gier daje furtkę w postaci mozliwoścui zmiany regulaminu.   Tym samym otrzymał Pan nagrodę bez losowania i każdy gracz też. Podczas losowania mógł Pan wylosować albo kijki albo plecak.   Ps. Czytam ten arytuł i nie mogę odnaleźć informacji dot. gry terenowej. Skąd to Pan wyczytał. Może to dotyczy innego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, ale nie dosłyszałem i pisze trzy po trzy. Wszyscy otrzymali nagrody. Jeśli Pan nie dosłyszał proszę udac się do organizatora i poprosić o wgląd do dokumentacji i nie podawac prawdziwych informacji. Każdy gracz znał regulamin i go zakceptował. W regulaminie jest :" Nagrodami dla pozostałych uczestników Gry będą nagrody rzeczowe w postaci plecaków i kijków nordic wal king ufundowane przez Organizatora, które zostaną rozlosowane podczas imprezy".   99% organizatorów tego typu gier daje furtkę w postaci mozliwoścui zmiany regulaminu.   Tym samym otrzymał Pan nagrodę bez losowania i każdy gracz też. Podczas losowania mógł Pan wylosować albo kijki albo plecak.   Ps. Czytam ten arytuł i nie mogę odnaleźć informacji dot. gry terenowej. Skąd to Pan wyczytał. Może to dotyczy innego artykułu.
nie prawdziwych informacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie prawdziwych informacji
 No to niech Pan/Pani napisze, co się stało z nagrodami, które nie zostały przyjęte przez finalistów (odmowa zapąłty podatku 10%).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie choć jednej osoby króta nie przyjeła nagrody (odmówiła zapłaty podatku).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie choć jednej osoby króta nie przyjeła nagrody (odmówiła zapłaty podatku).
po prawie roku czasu... Przy mnie kilkoro graczy odeszło bez "nagród głównych, tj. zrezygnowało z rowera,tableta". A wskazanie - jak te osoby mają na imię i nazwisko (śmiech, przecież nie pytałem jak się nazywają). Tłum ludzi w UG, wąski korytarz, a ja będę każdego indywidualnie zagadywał jak się nazywa i ... po roku będę pamiętał. Szkoda, że więcej uczestników, którzy brali udział w "tym rajdzie" nie wypowiedziało się na łamach forum...   23.   Regulamin nie przewiduje powtórnego rozdziału nagród, które nie zostały odebrane. Nagrody, które nie zostały odebrane z uwagi na niespełnienie wymogów określonych w niniejszym § 6 Regulaminu, przepadają.     Tak-pewnie są "utylizowane" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prawie roku czasu... Przy mnie kilkoro graczy odeszło bez "nagród głównych, tj. zrezygnowało z rowera,tableta". A wskazanie - jak te osoby mają na imię i nazwisko (śmiech, przecież nie pytałem jak się nazywają). Tłum ludzi w UG, wąski korytarz, a ja będę każdego indywidualnie zagadywał jak się nazywa i ... po roku będę pamiętał. Szkoda, że więcej uczestników, którzy brali udział w "tym rajdzie" nie wypowiedziało się na łamach forum...   23.   Regulamin nie przewiduje powtórnego rozdziału nagród, które nie zostały odebrane. Nagrody, które nie zostały odebrane z uwagi na niespełnienie wymogów określonych w niniejszym § 6 Regulaminu, przepadają.     Tak-pewnie są "utylizowane" :D
  Po odbiór nagrody można zgłosić się w dniu imprezy do godz. 20:00 lub do dnia 22.08.2014 r. w godz. 7:00 - 15:00 w siedzibie Organizatora. Po tym terminie prawo do nagrody wygasa. Więc może Pan domniemywać.   Dlaczego Pan tego nie sprawdził rok temu, wystarczy złozyć wniosek o udostępnienie dokumentacji potwierdzającej odbiór nagród. Wówczas wiedziałby Pana na pewno że tak jest.   Ponadto ponawiam i pytam ponownie, gdzie w niniejszym artykule jest mowa o grze terenowej i nagrodach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona danych osobowych nie dotyczy przedsiębiorców ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, jeżeli są zreazliozowane inwestycje z projektów - a skierowane do wszystkich mieszkańców np. gminy, to nie ma na co czekać tylko korzystać z tego. Ścieżki rowerowe, szlaki turystyczne czy inne atrakcje finansowane ze środków UE są dla wszystkich, więc nie ma co biadolić, tylko już szykować się na aktywny wypoczynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen rozliczmy PO i PSL jest za co ... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Redaktor trzeba jeszcze wyjaśnić kryteria wyjazdu na tak zwane "wizyty studyjne" !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już składamy propozycje artykułów dla Pani Redaktor, to proponuję podjąć sprawę Sekretarza Powiatu Świdnickiego, zobaczymy co się w Mełgwii urodzi. Podpowiem, że w ustawie o pracownikach samorządowych są ściśle określone kryteria jakie powinny osoby spełniać zatrudniane na tym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pisiory - kombinatory! "Tylko Duda to sie uda" bu ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb....ane Pisuary !!!pacholki kleru !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to pisiory - kombinatory! "Tylko Duda to sie uda" bu ha ha
 
jeb....ane Pisuary !!!pacholki kleru !!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze z tego co wiem konkurs jest nie tylko dla przedsiębiorców ale również dla osób fizycznych więc ochrona danych osobowych jest jak najbardziej wskazana inaczej byłby artykuł o nieprzestrzeganiu tych przepisów. Po drugie szukanie sensacji gdzie jej nie ma jest zbyteczne. Rozumiem że wybory się zbliżają i jest szukanie sensacji wszedzie nawet tam gdzie nie ma podstaw Po trzecie szwajcarzy zanim wydadzą swoje franku trzy razy przeanalizują wszystko, sprawdzą i skontrolują - nie ma taryfy ulgowej dla nikogo wystarczy zobaczyć inne projekty realizowane w polsce w ramach szwajcarskich projektow Pieniadze dostaja nieliczne projekty szwajcarzy nie przekażą pieniędzy tam gdzie są nieprawidłowości kontrolują ocenę wniosków i ostatecznie sami szwajcarzy akceptują projekty do dofinansowania - to nie jest takie proste jak np. w urzędach pracy że każdy pomysł jest dobry Projekt musi się naprawdę wyróżniać i być rentowny żeby otrzymać pieniądze od szwajcarów. Nie interesuje mnie czy pan X czy pani Y otrzymał dofinansowanie, interesuje mnie żeby ten region się rozwijał a temu służa dotacje. Wiec może warto napisać artykuł promujący ten region i przedsiębiorców którzy dostali dofinansowanie, a politykę w takich kwestiach odsunąć na bok. Z artykułu wynika że będzie kolejny nabór więc "zazdrosnicy" mają szansę sami sprobować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen   rozliczmy PO i ZSL - bo jest za co ... ;)   a nie szukamy tematów zastępczych typu sprzedał krowę po zawyżonej cenie... :)   a hejtery z PO niech tak nie sakczą... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, czy ktoś jest zaskoczony, że pisowiec robi przekręty? Lepiej napiszcie więcej o działalności Pana Reszki, nie wierzę, że tylko jeden wał zrobił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie artykuł o wnioskach ktòre dostaly dofinansowanie. Promujcie Nasz region a nie zajmujecie sie drugorzednymi sprawami. Przynależność polityczna to sprawa drugorzędna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem, że jednostka odpowiedzialna, nadrzędna jest władna sprawdzić zasadność przyznanych dotacji? a POpaprańcy jeszcze nie wiedzą czy coś w trawie piszczy a już szczują i szczekają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...